CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
商品の詳細:
| 起源の場所: | 中国 |
| ブランド名: | CHARMING |
| 証明: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| モデル番号: | P3.91 |
お支払配送条件:
| 最小注文数量: | 1 |
|---|---|
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートンケース、木製ケース、フライトケース |
| 受渡し時間: | 支払い後30営業日 |
| 支払条件: | T/T、L/C、ウェスタンユニオン、ペイパル、現金 |
| 供給の能力: | 1週間あたり500個 |
|
詳細情報 |
|||
| ピクセルピッチ: | 3.91mm | メンテナンス方法: | フロント&リア |
|---|---|---|---|
| 最大。力: | 200W | 保護レベル: | IP65 |
| 画素密度: | 65536 | リフレッシュレート: | 7680Hz |
| 輝度: | 3500CD/平方メートル | ||
| ハイライト: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
製品の説明
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
この製品の詳細を知りたい



