Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
商品の詳細:
| 起源の場所: | 中国 |
| ブランド名: | CHARMING |
| 証明: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| モデル番号: | P3.91 |
お支払配送条件:
| 最小注文数量: | 1 |
|---|---|
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートンケース、木製ケース、フライトケース |
| 受渡し時間: | 支払い後30営業日 |
| 支払条件: | T/T、L/C、ウェスタンユニオン、ペイパル、現金 |
| 供給の能力: | 1週間あたり500個 |
|
詳細情報 |
|||
| 最大。力: | 200W | 寿命: | ≧50000時間 |
|---|---|---|---|
| 輝度: | 4000CD/㎡ | グレーレベル: | 14-16ビット |
| リフレッシュレート: | 7680Hz | 使用温度: | -20〜60℃ |
| ハイライト: | lightweight outdoor LED display,right angle LED cabinet P3.91,IP65 rental LED billboard |
||
製品の説明
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000 CD/m² |
| Maintenance Method | Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Protection Level | IP65 |
| Cabinet Weight | 7.5kg |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for reduced structural load on buildings
-
Right angle design for clean building edge transitions
-
Hard‑wired internal connection eliminates cable loosening
-
Anti‑fool mounting for fast large‑scale installation
-
Drop‑fit corner alignment without measuring tools
Product Gallery
この製品の詳細を知りたい



