Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
商品の詳細:
| 起源の場所: | 中国 |
| ブランド名: | CHARMING |
| 証明: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| モデル番号: | P3.91 |
お支払配送条件:
| 最小注文数量: | 1 |
|---|---|
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートンケース、木製ケース、フライトケース |
| 受渡し時間: | 支払い後30営業日 |
| 支払条件: | T/T、L/C、ウェスタンユニオン、ペイパル、現金 |
| 供給の能力: | 1週間あたり500個 |
|
詳細情報 |
|||
| 最大。力: | 200W | メンテナンス方法: | フロント&リア |
|---|---|---|---|
| ピクセルピッチ: | 3.91mm | 視野角: | 120° |
| リフレッシュレート: | 7680Hz | 保護レベル: | IP65 |
| 輝度: | 4500 CD/m2 | ||
| ハイライト: | 4500nits outdoor LED display,flexible LED cabinet rear maintenance,irregular wave facade LED display |
||
製品の説明
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
|---|---|
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Brightness | 4500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Maintenance Method |
Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
Product Features
-
4500 nits for direct sunlight on wavy / curved facades
-
Bidirectional bending for both inward and outward curves
-
Rear access keeps visible surface seamless
-
Anti‑drop lock even under extreme bending radius
-
Ideal for landmark artistic LED installations
Product Gallery
この製品の詳細を知りたい



